ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , černá mat/zlato mat UT007VBG
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , černá mat/zlato mat UT007VBG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 303 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0640 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993596 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TURSI stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom TI007
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, chrom/zlato 3172L
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč

