ULTRASAN stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat/zlato mat UT003VBG
ULTRASAN stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat/zlato mat UT003VBG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.0140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993602 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
VERSI stojánková bidetová baterie, černá mat RV003/15
expedice do 7 dnů7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato PY03/17
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč

