ULTRAMIX vanová baterie do podlahy, zlato mat UT021G
ULTRAMIX vanová baterie do podlahy, zlato mat UT021G
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT021G |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1269 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Výška výtoku | 1062 mm |
| Hmotnost / ks | 8.5300 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988486 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
CUBEMIX vanová baterie do podlahy, chrom UBC-CM021
expedice do 7 dnů14 009 Kč
Při platbě předem pouze 13 032 Kč
ULTRATAP vanová baterie do podlahy, černá mat UT021TB
na objednávku40 582 Kč
Při platbě předem pouze 38 107 Kč
TURSI vanová baterie do podlahy, chrom TI021
na objednávku30 091 Kč
Při platbě předem pouze 27 992 Kč

