ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom UT007
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom UT007
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 301 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 223 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0610 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913982958 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, zlato PY07/17
expedice do 7 dnů12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč

