ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, černá mat UT044B
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, černá mat UT044B
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044B |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988295 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, černá mat SG202NE
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, černá mat SL103
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
SOLARIS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom/černá mat WD042CB
expedice do 7 dnů3 165 Kč
Při platbě předem pouze 2 972 Kč
10 324 Kč
Při platbě předem pouze 9 694 Kč

