ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042G
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988547 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041TG
expedice do 7 dnů3 665 Kč
Při platbě předem pouze 3 442 Kč
3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
10 324 Kč
Při platbě předem pouze 9 694 Kč
DREAMART podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom DA041
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč

