ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/zlato mat UT042BG
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat/zlato mat UT042BG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989117 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, černá mat MS573B
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie, 3 výstupy, otočný přepínač, černá mat/chrom UT044BC
na objednávku10 693 Kč
Při platbě předem pouze 10 041 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
VERSI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom RV042
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč

