ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT019G
ULTRAMIX dvouprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT019G
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019G |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988431 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 608 Kč
Při platbě předem pouze 2 449 Kč
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
4 772 Kč
Při platbě předem pouze 4 481 Kč
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč

