ULTRAMIX čtyřprvková baterie na okraj vany, černá mat/zlato mat UT052BG
ULTRAMIX čtyřprvková baterie na okraj vany, černá mat/zlato mat UT052BG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT052BG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Na okraj vany |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3420 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913989001 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
19 590 Kč
Při platbě předem pouze 18 395 Kč
TINY páková baterie na okraj vany, chrom TMC12TY
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
DIMY tříprvková baterie na okraj vany, chrom DIMTECH3
na objednávku18 051 Kč
Při platbě předem pouze 16 792 Kč
BLUE čtyřprvková baterie na okraj vany, chrom BUTECH4
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč

