TWIGA umyvadlový stolek 130x72x50 cm, černá mat/dub Rover VC453-130-4
TWIGA umyvadlový stolek 130x72x50 cm, černá mat/dub Rover VC453-130-4
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-130-4 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TWIGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 130x72x50 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát/ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / set | 42.7000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913906589 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BRAND umyvadlová skříňka 130x73x50cm, mořený smrk BA131
na objednávku27 769 Kč
Při platbě předem pouze 25 832 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka s dvojumyvadlem 121x66x46cm, dub alabama strip
expedice do 7 dnů33 270 Kč
24 970 Kč


