TWIGA umyvadlový stolek 130x72x50 cm, černá mat/aquamarine VC453-130-6
TWIGA umyvadlový stolek 130x72x50 cm, černá mat/aquamarine VC453-130-6
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-130-6 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TWIGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 130x72x50 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát/ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / set | 42.7000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913904479 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
28 500 Kč
Při platbě předem pouze 26 823 Kč
28 500 Kč
Při platbě předem pouze 26 823 Kč
28 500 Kč
Při platbě předem pouze 26 823 Kč
RONAL PUR Rohový vstup dvoudíl.s křídlovými dveřmi s vyrov.profily chrom PUE2PG1201022
na objednávku23 964 Kč
Při platbě předem pouze 22 554 Kč

