TWIGA umyvadlový stolek 120x72x50 cm, černá mat/old wood VC453-120-8
TWIGA umyvadlový stolek 120x72x50 cm, černá mat/old wood VC453-120-8
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-120-8 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TWIGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x72x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Old wood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát/ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / set | 40.0100 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913906572 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
VIOLETA dvojumyvadlová skříňka 116x52x49cm, bílá pololesk VI125-3131
expedice do 7 dnů18 481 Kč
Při platbě předem pouze 17 192 Kč
WAVE dvojumyvadlová skříňka 119,7x50x47,8cm, bílá WA120-3030
expedice do 7 dnů20 631 Kč
Při platbě předem pouze 19 192 Kč
22 351 Kč
Při platbě předem pouze 20 792 Kč
18 911 Kč
Při platbě předem pouze 17 592 Kč


