TWIGA umyvadlový stolek 110x72x50 cm, černá mat/old wood VC453-110-8
TWIGA umyvadlový stolek 110x72x50 cm, černá mat/old wood VC453-110-8
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-110-8 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TWIGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x72x50 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Old wood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát/ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / set | 37.3300 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913906558 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
19 187 Kč
Při platbě předem pouze 17 988 Kč
LOREA skříňka s umyvadlem 101x46x51,5cm , pravá, dub alabama/bílá mat LE080-2231-R-02
expedice do 7 dnů14 744 Kč
Při platbě předem pouze 13 845 Kč
JULIE umyvadlová skříňka 105x55x46,5cm, levá, bílá 59105
na objednávku25 853 Kč
Při platbě předem pouze 24 238 Kč


