TRIBECA obklad Gypsum White 6x24,6 (0,5m2) (EQ-4) 26871
TRIBECA obklad Gypsum White 6x24,6 (0,5m2) (EQ-4) 26871
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-26871 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | TRIBECA Equipe |
| Rozměr | 6x24,6 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Lesk |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 0.5000 m2 |
| Počet ks v balení | 34 |
| Tloušťka | 9.00 mm |
| Hmotnost / m2 | 19.1600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435404945435 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Povrch | lesk |
| Rozměr | 6 x 24, 6 cm |
| Typ produktu | obklad |
Příslušenství
2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
31 297 Kč
Při platbě předem pouze 29 456 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar T s pravými panty 120 x 80 cm, průhledný, černý - 834T-120-080-70-00-P
expedice do 10 dnů12 298 Kč
Mexen Apia sprchový kout 120x80, transp./pruhy, chrom + vanička 840-120-080-01-20-4010
expedice do 10 dnů10 207 Kč

