TREVA umyvadlo volně stojící, litý mramor, 56,5x85cm, kryt výpusti, bílá mat TR565
TREVA umyvadlo volně stojící, litý mramor, 56,5x85cm, kryt výpusti, bílá mat TR565
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 56,5x85x36,2 cm |
| Šířka | 565 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 362 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 67.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729001874 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
21 921 Kč
Při platbě předem pouze 20 392 Kč
SPY podomítková umyvadlová baterie, chrom PY08
expedice do 7 dnů7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
PAX umyvadlová baterie do podlahy, bílá mat XA16/14
na objednávku25 705 Kč
Při platbě předem pouze 23 912 Kč
Umyvadlová výpust 5/4", zátka s uchem, nerez 151.119.0
expedice do 7 dnů70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ALTONA umyvadlo volně stojící, litý mramor, průměr 43,5x85cm, kryt výpusti, bílá mat AT435
expedice do 7 dnů19 230 Kč
Při platbě předem pouze 17 888 Kč


