TREOS umyvadlová skříňka 75x53x50,5cm, dub Collingwood TS070-1919
TREOS umyvadlová skříňka 75x53x50,5cm, dub Collingwood TS070-1919
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS070-1919 |
- Horní zásuvka s výřezem pro sifon v ose skříňky.
- Výsuv BLUM® a systém TIP-ON s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75x53x50,5 cm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hloubka | 505 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání, Bezúchytkové otvírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868962 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
24 305 Kč
Při platbě předem pouze 22 823 Kč
11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč
29 687 Kč
Při platbě předem pouze 27 616 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Omnires Vita kuchyňská baterie s výsuvnou výpustí leštěná měď / matná černá VI6350BLCP
expedice do 14 dnů4 129 Kč


