TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 120x90cm, černá mat 84307.21
TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 120x90cm, černá mat 84307.21
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x90x3 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 44.1800 kg |
| EAN | 8590729059233 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
| Materiál | mramor |
Příslušenství
1 432 Kč
Při platbě předem pouze 1 325 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
TRENECA vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedice do 7 dnů1 240 Kč
Při platbě předem pouze 1 147 Kč
1 432 Kč
Při platbě předem pouze 1 325 Kč
Samolepící nohy pro sprchovou vaničku, v. 96-125mm (8ks/sada) PV008
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 664 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč


