TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 120x100cm, béžová mat 84313.81
TRENECA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 120x100cm, béžová mat 84313.81
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84313.81 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x100x3 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 49.6200 kg |
| EAN | 8590729059486 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | béžová |
| Materiál | mramor |
Příslušenství
1 432 Kč
Při platbě předem pouze 1 325 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
TRENECA vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedice do 7 dnů1 240 Kč
Při platbě předem pouze 1 147 Kč
1 432 Kč
Při platbě předem pouze 1 325 Kč
Samolepící nohy pro sprchovou vaničku, v. 96-125mm (10ks/sada) PV010
expedice do 7 dnů877 Kč
Při platbě předem pouze 826 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FLEXIA vanička z litého mramoru s možností úpravy rozměru, 120x100cm, béžová mat 57496
na objednávku11 400 Kč
Při platbě předem pouze 10 545 Kč
11 400 Kč
Při platbě předem pouze 10 545 Kč
10 191 Kč
Při platbě předem pouze 9 599 Kč


