TRENECA čtvercová krytka sifonu, nerez mat 85999 56357
TRENECA čtvercová krytka sifonu, nerez mat 85999 56357
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-85999 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060666 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
KARIA 100x90 rohový panel, výška 11cm, levý 51312L
na objednávku3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
Nosná konstrukce pro hlubokou vaničku DEEP 140x75cm FR2138
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 989 Kč
KARIA 120x80 rohový panel, výška 11cm, pravý 48812R
na objednávku3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč

