TRENECA čtvercová krytka sifonu, měď mat
TRENECA čtvercová krytka sifonu, měď mat
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-85999.70 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 125 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Měď mat |
| Výbava | PVD |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729056690 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
CETO vanová baterie do podlahy, chrom BV357
expedice do 7 dnů7 719 Kč
Při platbě předem pouze 7 299 Kč
RHAPSODY vanová baterie do podlahy, chrom R5018
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč

