TORIN umyvadlová skříňka včetně umyvadla 40x50x22cm, bílá
TORIN umyvadlová skříňka včetně umyvadla 40x50x22cm, bílá
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-500.118.0 |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 40x52,5x22 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 525 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Umyvadlo |
| EAN | 8590913146404 |
| Taric | 94036090 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 19.5500 kg |
Doporučujeme přikoupit
304 Kč
Při platbě předem pouze 286 Kč

