TORIDI keramické umyvadlo 76x46,5cm, bílá TU0226
TORIDI keramické umyvadlo 76x46,5cm, bílá TU0226
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TU0226 |
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 76x46,5 cm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 21.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935916 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat


