TORELLO White Matt 2x30 (EQ-21) 21045_E
TORELLO White Matt 2x30 (EQ-21) 21045_E
| Výrobce: | Výrobce: Equipe |
| Kód: | Kód: UBC-21045_E |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | EQUIPE |
|---|---|
| Série | METRO Equipe |
| Rozměr | 2x30 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8435081497982 |
| Taric | 69074000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 2 x 30 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
41 916 Kč
Při platbě předem pouze 40 454 Kč
36 464 Kč
Při platbě předem pouze 35 192 Kč
34 649 Kč
Při platbě předem pouze 33 441 Kč
57 422 Kč
Při platbě předem pouze 55 419 Kč

