TIGRA R hydromasážní vana, 150x75x46cm, Attraction Hydro, chrom 57246
TIGRA R hydromasážní vana, 150x75x46cm, Attraction Hydro, chrom 57246
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72933.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 150x75x46cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 180.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 40.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729064374 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Lunar 2-křídlá pravá 100 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897-100-100-97-00-P
expedice do 10 dnů6 292 Kč
Mexen Mist vanová zástěna 2-křídlá pravá 100 x 150 cm, černý rám, černá - 8A9-100-002-70-70-P
expedice do 10 dnů5 005 Kč
Mexen Lunar L vanová zástěna se 2 křídly, levá, 100 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897L-100-100-97-00-L
expedice do 10 dnů6 435 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar 2-křídlá levá 100 x 150 cm, průhledná, kartáčovaný nikl - 897-100-100-97-00-L
expedice do 10 dnů6 292 Kč

