TIGRA R hydromasážní vana, 150x75x46cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57247
TIGRA R hydromasážní vana, 150x75x46cm, Attraction Hydro-Air, chrom 57247
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72933.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 150x75x46cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 180.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 47.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729064381 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
61 671 Kč
Při platbě předem pouze 59 519 Kč
41 916 Kč
Při platbě předem pouze 40 454 Kč
50 620 Kč
Při platbě předem pouze 48 854 Kč
75 104 Kč
Při platbě předem pouze 72 484 Kč

