TIGRA L hydromasážní vana, 150x75x46cm, Highline Hydro-Air, chrom 57243
TIGRA L hydromasážní vana, 150x75x46cm, Highline Hydro-Air, chrom 57243
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72928.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x75x46cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 180.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 47.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062202 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
28 113 Kč
Při platbě předem pouze 27 133 Kč
62 978 Kč
Při platbě předem pouze 60 781 Kč
79 111 Kč
Při platbě předem pouze 76 352 Kč
36 232 Kč
Při platbě předem pouze 34 968 Kč

