TIGRA L hydromasážní vana, 150x75x46cm, Attraction Hydro, chrom 57240
TIGRA L hydromasážní vana, 150x75x46cm, Attraction Hydro, chrom 57240
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72928.3010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x75x46cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 180.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 40.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062172 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
41 254 Kč
Při platbě předem pouze 39 815 Kč
57 207 Kč
Při platbě předem pouze 55 212 Kč
47 773 Kč
Při platbě předem pouze 46 106 Kč
52 254 Kč
Při platbě předem pouze 50 431 Kč

