TIGRA L hydromasážní vana, 150x75x46cm, Active Hydro-Air, chrom 57239
TIGRA L hydromasážní vana, 150x75x46cm, Active Hydro-Air, chrom 57239
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72928.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x75x46cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 460 mm |
| Objem | 180.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 47.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729062165 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
53 750 Kč
Při platbě předem pouze 51 875 Kč
30 272 Kč
Při platbě předem pouze 29 216 Kč
61 671 Kč
Při platbě předem pouze 59 519 Kč
50 190 Kč
Při platbě předem pouze 48 439 Kč

