THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x900mm, hranaté pojezdy TL1590-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x900mm, hranaté pojezdy TL1590-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x90 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 646 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 97.1000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934896 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 846 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, kartáčované zlato - 895-070-000-03-09-55
expedice do 10 dnů4 076 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, kartáčované zlato - 895-070-000-00-30-55
expedice do 10 dnů3 042 Kč
Mexen Alex vanová zástěna jednokřídlá 70 x 140 cm, černý vzor - 893-070-001-70-70
expedice do 10 dnů2 405 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčované zlato - 895-070-000-00-00-55
expedice do 10 dnů2 860 Kč


