THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x800mm, hranaté pojezdy TL1580-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x800mm, hranaté pojezdy TL1580-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x80 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 646 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 93.1000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934322 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
10 965 Kč
Při platbě předem pouze 10 327 Kč
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-750, DN50 GMO13
expedice do 7 dnů5 192 Kč
Při platbě předem pouze 4 868 Kč
Mohlo by Vás zajímat
17 277 Kč
Při platbě předem pouze 16 224 Kč
20 730 Kč
Při platbě předem pouze 19 466 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1500x800 mm, L/P varianta AL4215CAL5915C
expedice do 7 dnů18 434 Kč
Při platbě předem pouze 17 310 Kč
22 124 Kč
Při platbě předem pouze 20 775 Kč


