THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x700mm, hranaté pojezdy TL1570-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x700mm, hranaté pojezdy TL1570-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x70 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 646 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 89.1000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934315 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 935 Kč
Při platbě předem pouze 1 800 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMO12
expedice do 7 dnů5 032 Kč
Při platbě předem pouze 4 717 Kč
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč


