THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x1000mm, hranaté pojezdy TL1510-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1500x1000mm, hranaté pojezdy TL1510-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x100 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 646 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 101.1000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934339 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 935 Kč
Při platbě předem pouze 1 800 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
15 320 Kč
Při platbě předem pouze 14 363 Kč
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Universální výtokové ramínko k baterii, 176mm, typ-U, chrom 15U110
expedice do 7 dnů100 Kč
Při platbě předem pouze 95 Kč
Výtokové ramínko k baterii, 320mm, ploché, chrom 43991
expedice do 7 dnů137 Kč
Při platbě předem pouze 130 Kč


