THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1400x900mm, hranaté pojezdy TL1490-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1400x900mm, hranaté pojezdy TL1490-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x90 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 596 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 94.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934889 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
FLISE podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu, L-810, DN50 73681
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 341 Kč
10 827 Kč
Při platbě předem pouze 10 198 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 992 Kč
Při platbě předem pouze 18 773 Kč
21 714 Kč
Při platbě předem pouze 20 390 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1400x900 mm, L/P varianta AL4115CAL6015C
expedice do 7 dnů17 614 Kč
Při platbě předem pouze 16 540 Kč
17 277 Kč
Při platbě předem pouze 16 224 Kč


