THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1400x800mm, hranaté pojezdy TL1480-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1400x800mm, hranaté pojezdy TL1480-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x80 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 596 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 90.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934872 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
FLISE podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu, L-810, DN50 73681
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 341 Kč
10 019 Kč
Při platbě předem pouze 9 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
19 664 Kč
Při platbě předem pouze 18 465 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1400x800 mm, L/P varianta AL4115CAL5915C
expedice do 7 dnů17 368 Kč
Při platbě předem pouze 16 309 Kč


