THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1300x900mm, hranaté pojezdy TL1390-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1300x900mm, hranaté pojezdy TL1390-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 130x90 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 546 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 90.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934834 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
10 105 Kč
Při platbě předem pouze 9 517 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Lunar L s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, černá - 897L-070-000-70-00
expedice do 10 dnů3 933 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70x150 cm, transparent, chrom 895-070-000-00-00-01
expedice do 10 dnů2 481 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, stříbrná - 895-070-000-00-00-95
expedice do 10 dnů2 827 Kč


