THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1200x800mm, hranaté pojezdy TL1280-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1200x800mm, hranaté pojezdy TL1280-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 496 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934254 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1150, DN50 GMO17
expedice do 7 dnů6 152 Kč
Při platbě předem pouze 5 768 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-750, DN50 GMO13
expedice do 7 dnů5 192 Kč
Při platbě předem pouze 4 868 Kč
8 677 Kč
Při platbě předem pouze 8 173 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 1200x800mm, L/P varianta, čiré sklo EL1215EL3215EL3215
expedice do 7 dnů17 097 Kč
Při platbě předem pouze 16 054 Kč
18 844 Kč
Při platbě předem pouze 17 695 Kč
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč


