THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 1200x800mm, hranaté pojezdy, rohový vstup TL2280-5002
THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 1200x800mm, hranaté pojezdy, rohový vstup TL2280-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 465 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.2000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934797 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1150, DN50 GMO17
expedice do 7 dnů6 152 Kč
Při platbě předem pouze 5 768 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-750, DN50 GMO13
expedice do 7 dnů5 192 Kč
Při platbě předem pouze 4 868 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
19 664 Kč
Při platbě předem pouze 18 465 Kč
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1200x800mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2280-5005
expedice do 7 dnů19 918 Kč
Při platbě předem pouze 18 760 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1200x800 mm, L/P varianta AL3015CAL5915C
expedice do 7 dnů16 384 Kč
Při platbě předem pouze 15 385 Kč


