THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1200x700mm, hranaté pojezdy TL1270-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1200x700mm, hranaté pojezdy TL1270-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x70 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 496 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 78.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934247 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMO12
expedice do 7 dnů5 032 Kč
Při platbě předem pouze 4 717 Kč
7 955 Kč
Při platbě předem pouze 7 493 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1150, DN50 GMO17
expedice do 7 dnů6 152 Kč
Při platbě předem pouze 5 768 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TRINITY BLACK obdélníkový sprchový kout 1200x900mm, rohový vstup, matné sklo GT2290-12M-B
expedice do 7 dnů23 149 Kč
Při platbě předem pouze 21 737 Kč
Novea zalam.kout, obdél., 90x120x200 cm, chrom ALU, sklo čiré 6/6mm, vstup roh. CK12843ZVR
expedice do 7 dnů16 461 Kč
Rea Sprchový kout z průhledného skla 900x1200x1950 Solar Black REA-K6311
expedice do 12 dnů7 010 Kč
Při platbě předem pouze 6 730 Kč


