THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1200x1000mm, hranaté pojezdy TL1210-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1200x1000mm, hranaté pojezdy TL1210-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 496 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 90.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934278 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
10 191 Kč
Při platbě předem pouze 9 599 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1150, DN50 GMO17
expedice do 7 dnů6 152 Kč
Při platbě předem pouze 5 768 Kč
Mohlo by Vás zajímat
THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 1200x1000mm, hran. pojezdy, rohový TL2210-5002
expedice do 7 dnů20 778 Kč
Při platbě předem pouze 19 570 Kč
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
12 202 Kč
Při platbě předem pouze 11 458 Kč
16 876 Kč
Při platbě předem pouze 15 847 Kč


