THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1100x700mm, hranaté pojezdy TL1170-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1100x700mm, hranaté pojezdy TL1170-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x70 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 446 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 74.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934209 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1050, DN50 GMO16
expedice do 7 dnů5 832 Kč
Při platbě předem pouze 5 467 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMO12
expedice do 7 dnů5 032 Kč
Při platbě předem pouze 4 717 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 1100x700mm, L/P varianta, sklo Brick EL1138EL3138EL3138
expedice do 7 dnů16 933 Kč
Při platbě předem pouze 15 901 Kč
15 227 Kč
Při platbě předem pouze 14 299 Kč
11 300 Kč
Při platbě předem pouze 10 611 Kč


