THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1100x1000mm, hranaté pojezdy TL1110-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1100x1000mm, hranaté pojezdy TL1110-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 446 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 86.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934230 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
3 190 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1050, DN50 GMO16
expedice do 7 dnů5 832 Kč
Při platbě předem pouze 5 467 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
10 105 Kč
Při platbě předem pouze 9 517 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 038 Kč
Při platbě předem pouze 11 304 Kč
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1100x1000, hran. pojezdy, rohový TL2110-5002
expedice do 7 dnů20 348 Kč
Při platbě předem pouze 19 165 Kč
19 090 Kč
Při platbě předem pouze 17 926 Kč
16 548 Kč
Při platbě předem pouze 15 539 Kč


