THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1100x1000, hran. pojezdy, rohový TL2110-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1100x1000, hran. pojezdy, rohový TL2110-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 465 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 86.2000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934933 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1050, DN50 GMO16
expedice do 7 dnů5 832 Kč
Při platbě předem pouze 5 467 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1100x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1115RL3415
expedice do 7 dnů19 664 Kč
Při platbě předem pouze 18 465 Kč
19 090 Kč
Při platbě předem pouze 17 926 Kč
16 457 Kč
Při platbě předem pouze 15 454 Kč
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1100x1000mm, kulaté pojezdy, vstup TL2110-5005
expedice do 7 dnů20 348 Kč
Při platbě předem pouze 19 165 Kč


