THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1000x700mm, hranaté pojezdy TL1070-5002
THRON SQUARE obdélníkový sprchový kout 1000x700mm, hranaté pojezdy TL1070-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x70 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 396 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 70.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934162 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
1 272 Kč
Při platbě předem pouze 1 193 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
KARIA sprchová vanička z litého mramoru, obdélník 100x70cm, bílá 71565
expedice do 7 dnů7 473 Kč
Při platbě předem pouze 7 039 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-650, DN50 GMO12
expedice do 7 dnů5 032 Kč
Při platbě předem pouze 4 717 Kč
Mohlo by Vás zajímat


