THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, hran. pojezdy, rohový TL2010-5002
THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, hran. pojezdy, rohový TL2010-5002
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 465 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.2000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934919 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
7 353 Kč
Při platbě předem pouze 6 926 Kč
AURA sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 100x100cm, bílá 60511
expedice do 7 dnů7 009 Kč
Při platbě předem pouze 6 602 Kč
Mohlo by Vás zajímat


