THRON ROUND sprchové dveře 1200 mm, kulaté pojezdy, čiré sklo TL5012-5005
THRON ROUND sprchové dveře 1200 mm, kulaté pojezdy, čiré sklo TL5012-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 496 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 1180 mm |
| Instalační šířka do | 1210 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 49.1000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913932939 |
| Záruka | 3 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Příslušenství
1 272 Kč
Při platbě předem pouze 1 193 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
8 677 Kč
Při platbě předem pouze 8 173 Kč
7 955 Kč
Při platbě předem pouze 7 493 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1150, DN50 GMO17
expedice do 7 dnů6 152 Kč
Při platbě předem pouze 5 768 Kč
Mohlo by Vás zajímat
AMBROGIO koš na prádlo 50x55x28 cm, bílá 203802
expedice do 7 dnů1 265 Kč
Při platbě předem pouze 1 196 Kč
ECO PELLE koš na prádlo 43x48x26cm, krémová 2462CR
na objednávku2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
LUXURY koš na prádlo 49,5x61,8x29cm, bílá 103702 58972
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč


