THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1600x1000mm, kulaté pojezdy TL1610-5005
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1600x1000mm, kulaté pojezdy TL1610-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 160x100 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 646 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 105.1000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934599 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
15 557 Kč
Při platbě předem pouze 14 653 Kč
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
Mohlo by Vás zajímat
EASY třístěnný sprchový kout 1600x1000mm, L/P varianta, čiré sklo EL1815EL3415EL3415
expedice do 7 dnů19 475 Kč
Při platbě předem pouze 18 288 Kč
18 499 Kč
Při platbě předem pouze 17 371 Kč
ROLLS obdélníkový sprchový kout 1600x1000 mm, L/P varianta, čiré sklo RL1615RL3415
expedice do 7 dnů23 764 Kč
Při platbě předem pouze 22 315 Kč
22 206 Kč
Při platbě předem pouze 20 852 Kč


