THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1500x1000mm, kulaté pojezdy TL1510-5005
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1500x1000mm, kulaté pojezdy TL1510-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x100 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 646 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 101.1000 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913934551 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
15 320 Kč
Při platbě předem pouze 14 363 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-950, DN50 GMO15
expedice do 7 dnů5 512 Kč
Při platbě předem pouze 5 167 Kč
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, kartáčovaná měď - 895-070-000-00-09-65
expedice do 10 dnů3 218 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčované zlato - 897-070-000-55-00
expedice do 10 dnů3 861 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, matná, kartáčovaná měď - 895-070-000-00-30-65
expedice do 10 dnů3 042 Kč
Mexen Alex vanová zástěna jednokřídlá 70 x 140 cm, černý vzor - 893-070-001-70-77
expedice do 10 dnů2 405 Kč


