THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1400x900mm, kulaté pojezdy TL1490-5005
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1400x900mm, kulaté pojezdy TL1490-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x90 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 596 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 94.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934544 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
10 827 Kč
Při platbě předem pouze 10 198 Kč
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-850, DN50 GMO14
expedice do 7 dnů5 352 Kč
Při platbě předem pouze 5 018 Kč
Mohlo by Vás zajímat
21 714 Kč
Při platbě předem pouze 20 390 Kč
17 277 Kč
Při platbě předem pouze 16 224 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1400x900 mm, L/P varianta AL4115CAL6015C
expedice do 7 dnů17 614 Kč
Při platbě předem pouze 16 540 Kč
19 992 Kč
Při platbě předem pouze 18 773 Kč


