THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1400x800mm, kulaté pojezdy TL1480-5005
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1400x800mm, kulaté pojezdy TL1480-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x80 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 596 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 90.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934537 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-750, DN50 GMO13
expedice do 7 dnů5 192 Kč
Při platbě předem pouze 4 868 Kč
10 019 Kč
Při platbě předem pouze 9 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
19 664 Kč
Při platbě předem pouze 18 465 Kč
16 867 Kč
Při platbě předem pouze 15 839 Kč
21 304 Kč
Při platbě předem pouze 20 005 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1400x800 mm, L/P varianta AL4115CAL5915C
expedice do 7 dnů17 368 Kč
Při platbě předem pouze 16 309 Kč


