THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1200x800mm, kulaté pojezdy TL1280-5005
THRON ROUND obdélníkový sprchový kout 1200x800mm, kulaté pojezdy TL1280-5005
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 496 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913934469 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
148 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
8 677 Kč
Při platbě předem pouze 8 173 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-750, DN50 GMO13
expedice do 7 dnů5 192 Kč
Při platbě předem pouze 4 868 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, L-1150, DN50 GMO17
expedice do 7 dnů6 152 Kč
Při platbě předem pouze 5 768 Kč
Mohlo by Vás zajímat
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
18 844 Kč
Při platbě předem pouze 17 695 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1200x800 mm, L/P varianta AL3015CAL5915C
expedice do 7 dnů16 384 Kč
Při platbě předem pouze 15 385 Kč


